Pekmezci Deri Ürünleri Sanayi sektördeki tarihçesi babamız Mehmet ÖZKAĞNICI’nın (tanınan Lakabıyla PEKMEZCİ MEHMET) çocuk yaşlarda 1950’liyıllarda Sayacılık alanında çıraklığa dedemiz tarafından verilmesi ile başlar.

Sektörde uzun yıllardır ayakkabı yan sanayide taciriye hizmetleri veren firmamızilave olarak 1996 yılında Konya’da ayakkabı üretim faaliyetlerine başlamıştır.

Küçük el tezgâhı atölye ile başlayan ayakkabı imalatı serüvenimiz bugün son sistem makineler ile yapılmaktadır.

Günün gerek ve koşullarına göre sağlam, sağlıklı,çevreye duyarlı, sosyal sorumluluklarını yerine getiren ulusal ve uluslararası rekabetçi piyasalara cevap verebilecek 1200 m² alanda üretim yapmaktadır.

2012 yılında müşteriye daha yakın olmak ve sektörün kalbinde bulunmak adına İstanbul’da açmış olduğumuz Showroom ile müşteri odaklı bir yeni yola girmiş olduk.

Modayı daha yakından takip ederek, deneyimli tasarımcı ve modelistlerle iç ve dış pazardaki müşterilerimize daha geniş koleksiyonlar sunma amacına ulaştık.

Müşterilerinin çözüm ortağı olma ilkesi ile yola çıkan Pekmezci Ayakkabı yüksek üretim kapasitesi ve müşteri memnuniyet önceliği ile emin adımlarla sektörde faaliyetlerine devam etmektedir

© 2019 Pekmezci Ayakkabı. Web Tasarım Parlak Fikirler Atölyesi

Responsive WordPress Theme Freetheme wordpress magazine responsive freetheme wordpress news responsive freeWORDPRESS PLUGIN PREMIUM FREEDownload theme free